طی حکمی؛

انتصاب رئیس اداره رفاه دانشگاه علوم پزشکی گناباد به عنوان دبیر ادارات رفاه دانشگاه های علوم پزشکی منطقه نه کشور

انتشار محتوا: ۲۶ تیر ۱۴۰۲ ساعت ۰۱:۴۴:۴۲ بعد از ظهر
دکتر علی اکبر محمدی رئیس صندوق رفاه دانشجویان وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در حکمی، «علیرضا شاهی» رئیس اداره رفاه دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی گناباد را به عنوان دبیر ادارات رفاه دانشگاه / دانشکده‌های علوم پزشکی منطقه نه کشور منصوب کرد.

به گزارش مفدا - گناباد، متن این حکم به شرح زیر است:

جناب آقای علیرضا شاهی
رئیس محترم اداره رفاه دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی گناباد

با سلام و احترام

با عنایت به اهمیت و نقش بسیار مهم ادارات رفاه در دانشگاه / دانشکده های علوم پزشکی سراسر کشور در راستای توزیع عادلانه تسهیلات، خدمات و ... به دانشجویان و انتخاب جنابعالی در انتخابات دبیران مناطق (طبق صورتجلسه پیوست) به موجب این ابلاغ به مدت دو سال به عنوان دبیر منطقه ۹ شامل دانشگاه / دانشکده های مشهد، بیرجند، بجنورد، سبزوار، گناباد، تربت حیدریه، تربت جام، نیشابور، اسفراین و وارستگان منصوب می‌شوید. امید است با اتکال به پروردگار متعال و هماهنگی با معاونت تسهیلات صندوق رفاه و هم فکری و هم یاری با روسای ادارات رفاه تابعه و دبیران سایر مناطق در مسیر خدمت رسانی هر چه بهتر و بیشتر به دانشجویان موفق و موید باشید.

در ضمن از جنابعالی انتظار می رود در راستای اهداف عالیه صندوق رفاه دانشجویان در انجام وظایف محوله به شرح ذیل اهتمام ورزید:

۱- شرکت در جلسات دبیران مناطق در تهران، دوره های آموزشی و ... و انتقال گزارشات و تصمیمات اخذ شده دبیران مناطق به دانشگاه / دانشکده های عضو منطقه خود.
۲- برگزاری جلسات دوره ای، جمع آوری پیشنهادات و تهیه گزارش فعالیت های انجام شده در منطقه و ارائه آن در جلسات دبیران مناطق.
۳- آموزش سیستم یکپارچه صندوق رفاه به روسا جدید الورود .
۴- پایش گزارش عملکرد ادارات رفاه.
۵- تهیه، تدوین و نظارت بر گزارش‌های سالیانه تسهیلات پرداخت شده در ادارات رفاه تابعه و اطلاع رسانی اقدامات انجام شده از طریق مفدا، وبدا، کانال‌های مجازی دانشجویی و رسانه های محلی

دکتر علی اکبر محمدی
رئیس صندوق رفاه دانشجویان وزارت بهداشت

طراحی و پشتیبانی: پورتال زینوپارس