برندگان مسابقه علمی «ایمنی حریق» در دانشگاه علوم پزشکی گناباد اعلام شد

انتشار محتوا: ۲۷ تیر ۱۴۰۲ ساعت ۱۱:۳۹:۳۷ قبل از ظهر
دبیر انجمن علمی دانشجویی مهندسی بهداشت حرفه ای مدیریت تعالی فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی گناباد، اسامی برندگان مسابقه علمی « ایمنی حریق » در این دانشگاه را اعلام کرد.

به گزارش مفدا – گناباد، محجوب خیرخواه، دبیر انجمن علمی دانشجویی مهندسی بهداشت حرفه ای در این باره اظهار کرد: این مسابقه علمی با هدف سنجش سطح سواد علمی و پژوهشی دانشجویان دانشگاه و همچنین ارتقاء علمی آنان در زمینه ایمنی حریق و راه‌های تشخیص و جلوگیری از حریق و نیز آشنایی بیشتر دانشجویان با مطالب علمی حریق رشته مهندسی بهداشت حرفه ای بوده است.

وی ادامه داد: از بین ٣٠ نفر شرکت کننده در این مسابقه، تعداد ۱۸نفر به تمامی سؤالات این مسابقه پاسخ درست دادند، که در پایان الناز جرک رشته مامایی، زهرا مومنی رشته رادیولوژی و مرضیه رحمانی رشته پزشکی به قید قرعه انتخاب شدند که جایزه نفیسی از سوی امور فرهنگی دانشگاه، تقدیم آنها خواهد شد.

خیرخواه افزود: در طی انجام این مسابقه دانشجویان توانستند اطلاعات بیشتری در رابطه با مواجهه با حریق و انواع کپسول آتش نشانی و غیره کسب کنند.

شایان ذکر است این مسابقه به همت انجمن علمی دانشجویی مهندسی بهداشت حرفه ای مدیریت تعالی فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی گناباد برگزار شده است.

طراحی و پشتیبانی: پورتال زینوپارس