همزمان با آغاز سال تحصیلی؛

برگزاری جلسه هم اندیشی روانشناسان اداره مشاوره و سلامت روان دانشگاه علوم پزشکی گناباد

انتشار محتوا: ۹ مهر ۱۴۰۲ ساعت ۰۲:۴۵:۴۵ بعد از ظهر
در راستای ارایه خدمات تخصصی روانشناختی و تحصیلی به دانشجویان در اداره مشاوره و خوابگاه های دانشجویی جلسه هم اندیشی روانشناسان و مشاوران، برگزار شد.
برگزاری جلسه هم اندیشی روانشناسان اداره مشاوره و سلامت روان دانشگاه علوم پزشکی گناباد

به گزارش مفدا – گناباد، این جلسه در تاریخ ۵ مهر ماه ۱۴۰۲ با حضور معاون فرهنگی و دانشجویی و تیم مشاوران و روانشناسان در محل مرکز مشاوره برگزار گردید.

حسن ایرانی، معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه، با تاکید بر این که ایجاد مراکز تخصصی در دانشگاه‌ها از اهمیت ویژه ای برخوردار است، اظهار کرد: در حال حاضر یکی از ملزومات هر دانشگاهی مراکز مشاوره و سلامت روان با هدف ارایه خدمات به دانشجویان می باشد.

دکتر نجمه سادات حاجی وثوق، رئیس اداره مشاوره و سلامت روان دانشجویی دانشگاه، ضمن تقدیر از حضور روانشناسان همکار این اداره با اشاره به اهمیت سلامت روان دانشجویان، عنوان کرد: اداره مشاوره با حضور تیم متخصص و مجرب و جذب چندین نیروی پاره وقت آماده ارائه خدمات روانشناختی در حوزه های مشاوره خانواده، تحصیلی، ازدواج و بالینی می باشد.

وی افزود: دانشجویان می توانند با همیاری همتایاران سلامت روان که رابط بین اداره مشاوره و دانشجویان هستند برای دریافت خدمات روانشناختی اقدام کنند.

در پایان این جلسه علاوه بر معرفی خدمات مشاوره، سایر مشاوران نظرات و پیشنهادات خود را جهت ارتقاء سطح کمی و کیفی بیان نمودند. سپس مواردی مانند انجام مصاحبه با دانشجویان بالای نقطه برش، برگزاری جلسات مشاوره گروهی، ارجاع دانشجویان به مرکز مشاوره، همکاری در برگزاری کارگاه های زندگی و... مصوب گردید.

طراحی و پشتیبانی: پورتال زینوپارس