مدیر تربیت بدنی دانشگاه علوم پزشکی گناباد خبر داد؛

مسابقات فوتسال «جام معلم» دانشگاه علوم پزشکی گناباد به کار خود پایان داد

انتشار محتوا: ۲۶ اردیبهشت ۱۴۰۳ ساعت ۰۸:۲۱:۵۷ قبل از ظهر
مسابقات فوتسال دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی گناباد با عنوان «جام معلم» به کار خود پایان داد.
مسابقات فوتسال «جام معلم» دانشگاه علوم پزشکی گناباد به کار خود پایان داد


به گزارش مفدا – گناباد، دکتر محمودرضا متقی مدیر تربیت بدنی دانشگاه در این باره اظهار کرد: مسابقات فوتسال دانشجویان دانشگاه از سری مسابقات جشنواره ورزشی «جام معلم» از ابتدای اردیبهشت‌ماه ۱۴۰۳ در مجموعه ورزشی سردار شهید سلیمانی آغاز شد.

وی با اشاره به شرکت ۱۰ تیم از رشته‌های مختلف در این مسابقه، افزود: مرحله رده بندی و فینال این دوره از مسابقات، روز شنبه ۲۲ اردیبهشت‌ماه، با برگزاری مسابقه تیم‌های آبینه و رادیولوژی ۴ در دیدار رده‌بندی و تیم‌های زاگرس و پرستاری ۴ در مرحله فینال برگزار گردید.

مدیر تربیت بدنی دانشگاه علوم پزشکی گناباد ادامه داد: در مرحله فینال تیم زاگرس توانست با نتیجه ۴ بر یک عنوان قهرمانی این دوره از مسابقات را از آن خود کرده و تیم پرستاری ۴ نیز نایب قهرمان شد.

وی اضافه کرد: همچنین در دیدار رده‌بندی نیز تیم آبینه با نتیجه ۶ بر ۵ در ضربات پنالتی، تیم رادیولوژی ۴ را مغلوب خود کرده و به عنوان سومی دست یافت.

دکتر متقی تصریح کرد: جشنواره ورزشی جام معلم ویژه دانشجویان دانشگاه به مناسبت گرامیداشت مقام معلم و استااد با برگزاری مسابقات فوتسال، والیبال، بدمینتون، فوتبال دستی، دارت و فریزبی برگزار شده است.

وی گفت: هدف از برگزاری این جشنواره، پرکردن اوقات فراغت دانشجویان و ایجاد روحیه شادابی و نشاط و نیز انتخاب افراد و تیم‌های برتر جهت اعزام به مسابقات منطقه‌ای بوده است.

مدیر تربیت بدنی دانشگاه علوم پزشکی گناباد در پایان از حمایت‌های جناب آقای دکتر احمدی رئیس دانشگاه و معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه تشکر و قدردانی کرد.

شایان ذکر است مرحله‌های رده‌بندی و فینال توسط سرویس ورزشی پایگاه خبری و اطلاع‌رسانی مفدا دانشگاه به صورت زنده و مستقیم از صفحه این پایگاه در سایت آپارات پخش گردید.

طراحی و پشتیبانی: پورتال زینوپارس