تسویه حساب

ایجاد شده در ۶ تیر ۱۴۰۲ ساعت ۱۲:۴۸:۰۴ بعد از ظهر
کلیه دانشجویان در هنگام فارغ التحصیلی و یا انتقال به سایر دانشگاه ها و یا جابجایی و دانشجویان مهمان پس از پایان دوره میهمانی و دریافت معرفی نامه از آموزش دانشگاه می بایست جهت انجام امور تسویه حساب نهایی به اداره رفاه معاونت دانشجویی و فرهنگی مراجعه نمایند.
 
در این واحد فرم تسویه حساب با قسمتهای مختلف دانشگاه (اداره آموزش، اداره خوابگاهها، اداره تغذیه، تربیت بدنی، کتابخانه و غیره) در اختیار دانشجو قرار می گیرد که پس از تأیید فرم توسط واحدهای مربوطه و ارائه به اداره رفاه، فرم تسویه حساب نهایی برای آموزش دانشگاه و صندوق رفاه دانشجویان وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی صادر می گردد.
 
در صورت استفاده از تسهیلات رفاهی (خوابگاه، وام و غیره) فیش بازپرداخت صادر و دانشجویانی که تمایل به پرداخت نقدی بدهی داشته باشند، تک فیش صادر و پس از پرداخت در یکی از شعب بانک تجارت و یا پرداخت اینترنتی از طریق سایت صندوق رفاه (www.srd.ir ) با آنان تسویه می گردد و دانشجویانی که تمایل به پرداخت قسطی داشتند مجموع بدهی قسط بندی شده و فیش صادر می گردد و حداکثر ۶ ماه بعد از فراغت از تحصیل تاریخ بازپرداخت درج می گردد.
 
((بدهی دانشجویان مهمان به دانشگاه مبدأ اعلام می گردد))
 
توّجه: کلیه تسهیلات ارائه شده براساس مقررات و آئین نامه های صندوق رفاه دانشجویان بوده و در قبال ارائه اصل تعهد محضری دانشجویان به همراه کپی حکم کارگزینی ضامن کارمند یا کپی پروانه کسب ضامن دارای شغل آزاد می باشد.
 
با عنایت به اینکه ادارات رفاه دانشجویی علوم پزشکی سراسر کشور تحت نظارت صندوق رفاه دانشجویان – گروه پزشکی می باشند؛ لذا کلیه دانشجویان جهت اطلاع از وضعیت بدهی خود در هر مقطع و همچنین آگاهی از کلیه قوانین و مقررات و آئین نامه های رفاهی می توانند با آدرس و ایمیل زیر مکاتبه و یا از سایت مربوطه ( www.srd.ir ) بهره مند گردند.

 

 
 
طراحی و پشتیبانی: پورتال زینوپارس